Mis on Angiocell Plus?

Toidulisandit AngioCell Plus toodab Atrium Innovations Inc, mis kuulub Kanada kümne suurema biotehnoloogiafirma hulka. AngioCell Plus on haikõhre vedelekstrakt, mille koostisse kuuluvad merelist päritolu bioloogiliselt aktiivsed molekulid ja valgud. Neid saadakse kõige eesrindlikumaid tehnoloogiaid rakendades haikõhrest.
 Unikaalne eritehnoloogia

AngioCell Plusi unikaalsus seisneb tootmisprotsessis, kus ei kasutata kemikaale, ensüüme ega kõrget temperatuuri. Kõik tootmisprotsessi etapid alates tsentrifuugimisest ja lõpetades aseptilise villimisega tehakse madalal temperatuuril (4 °C). Nii säilib toote kõrge bioloogiline aktiivsus ja toime.

AngioCell Plus on teaduslikult põhjendatud uue põlvkonna toidulisand, mis aitab pärssida uute ebasoovitavale veresoonte moodustumist, st avaldab antiangiogeenset mõju.Koostisosad

Iga AngioCell Plus pudelike sisaldab 7,5 ml vedelikku, milles on 65 mg haikõhre vedelekstrakti ja 6,4 μg vitamiini B12. AngioCell Plus koostisosad: haikõhre vedelekstrakt, lõhna- ja maitsetugevdaja vanilje ekstrakt (Vanilla fragrans), greipfruudiseemnete ekstrakt (Citrus x paradis Macfad), tsüanokobalamiin.

 Kasutamine

AngioCell Plusi tuleks võtta üks pudelike päevas, pool tundi enne sööki või kaks tundi pärast sööki. Pudelit ei ole vaja loksutada. Pudel tuleb tühjaks juua korraga. 2-4 nädala pärast võib annust vähendada - võtta üks pudelike ülepäeviti. Ärge kasutage toidulisandit, kui selle pakend on vigastatud. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu.
 

Haikõhre vedelekstrakti ei ole soovitatav kasutada:

  • raseduse ja rinnaga toitmise perioodil;
  • alla 12-aastastel lastel;
  • südame- ja veresoonkonnahäirete esinemisel;
  • allergia korral mereandidele.